Уурын бойлер DKVR-20-13: тодорхойлолт, техникийн үзүүлэлт, ашиглалт, засварын заавар
Anonymous
Нэгжийн үндсэн үзүүлэлтүүд
босоо ус дамжуулах хоолойн уурын зуух
Нэгжийн тодорхойлолт
хоёр бөмбөр бүхий уурын зуух
хоёр бөмбөр бүхий уурын зуух
Бойлерийн хүрд
доод хүрдгүй бойлерийн харагдах байдал
Онцлог шинж чанарууд
  1. 20-13-р төхөөрөмжийн дээд хүрд нь богино байдаг тул зуухны зууханд ордоггүй. Үүний зэрэгцээ дээд ба доод хүрд хоёулаа тэнцүү урттай - 4500 мм. Богиносгосон дээд бөмбөр байгаа нь түүний цутгах бетоныг ашиглах шаардлагагүй болж, тоног төхөөрөмжийн найдвартай байдлыг бүхэлд нь нэмэгдүүлсэн гэдгийг тэмдэглэх нь зүйтэй.
бойлерийн автоматжуулалтын схем
Эцэст нь хэлэхэд, конвектив цацраг нь дизайндаа ямар ч хуваалтгүй гэдгийг нэмж хэлж болно.
Нийтлэг нэгтгэсэн асуудлууд
уурын зуух DKVR-20-13
уурын зуух DKVR-20-13
Тоосго. Онцлогууд
DKVR-20-13 бойлерыг суурилуулахдаа тоосгоны ажил заавал байх ёстой. Үүний зэрэгцээ хананы зузаан нь 510 мм байх ёстой - энэ нь хоёр тоосгоны зузаан юм. Нуруунаас бусад бүх хана ийм зузаантай байх ёстой. Энд 1.5 тоосго буюу 380 мм-ийн зузаантай бууруулахыг зөвшөөрнө. Үүнээс гадна арын ханыг ихэвчлэн 20 мм зузаантай гипс давхаргаар гаднаас нь хучдаг. Энэ нь сорох аяганы тоог багасгахын тулд хийгддэг.
Иймэрхэг тоосгоны ажлыг хүнд гэж үздэг тул улаан тоосгоор хийсэн. Шамот тоосгоныг энд бас ашигладаг бөгөөд тэдгээр нь зуух руу харсан ханыг тавьдаг. Тэдний зузаан нь 125 мм байх ёстой.
Шатаагчийн хана нь 250 мм зузаантай байх ёстой. Цацрагийн хоолойн хооронд хуваалт хийх шаардлагатай. Энэ хоёулаадоторлогооны бүтцийн элементүүд нь шамот тоосгоор хийгдсэн байх ёстой.